خدمات کلینیک

_

جراحی های زیبایی

خدمات دکتر امیر هاشملو

دکتر امیر هاشملو فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و از پزشکان مطرح ایران در حیطه زیبایی و پوست و مو می باشد.او بیشتر در زمینه ی کانتور و متناسب سازی چهره با تناسبات طبیعی شناخته شده است.

دکتر امیر هاشملو در تهران متولد شده است و از مقطع متوسطه تحصیلی به رشته پزشکی علاقه مند شد و به دلیل هوش و استعداد و دقت بالای وی، توسط اطرافیان و خانواده به تحصیل در این رشته ترغیب شد.او با کسب رتبه 32 کنکور سراسری در رشته علوم تجربی در رشته پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد.

پس از پایان رشته پزشکی و فارق التحصیل شدن دکتر امیر هاشملو به حیطه ی پوست ،مو و زیبایی علاقه مند شد و فعالیت خود را در این حوزه آغاز نمود و پس از فارغ التحصیلی در سال 1391 در این رشته شروع به فعالیت نمود.او از ابتدا با انجام اعمال غیر تهاجمی در جهت زیبایی تکنیک های خود را بر اساس تناسبات طلایی و هندسی و زیبایی شناسی کلاسیک لئوناردو داووینچی طرح ریزی کرد.

استدیو پیوند و تقویت

زاویه دار کردن صورت

پوست و زیبایی

تغذیه و رژیم درمانی

دکترامیرهاشملو با چندیدن سال سابقه حرفه ای در زمینه جراحی های زیبایی و تزریق ژل و چربی و عمل های سرپایی بوده و تمام تلاش خود را کرده تا بهترین خدمت رسانی به شما عزیران داشته باشد.

تمامی خدمات اراده شده توسط دکتر امیرهاشملو  :  استدیو پیوند و تقویت مو ، کاشت ابرو ، کاشت مو ،زاویه دار کردن صورت ،کانتورینگ صورت ،متناسب سازی چهره ،پوست و زیبایی ،هایفو ،لیفت با نخ ،تزریق چربی ،تزریق فیلر ،آر – اف فرکشنال ،تزریق ژل ،اسکار آکنه – اسکار استرچ مارک ،میکرونیدل و سابسیژن مزوتراپی و تغذیه و رژیم درمانی

نظرات بیماران

از زبان بیماران ما بشنوید. نظرات شما عزیزان از تجربه خود با دکتر امیر هاشملو

نظرات
صبا عزیزی
تزریق ژل
نظرات
صبا عزیزی
تزریق ژل
نظرات
صبا عزیزی
تزریق ژل