_

کانتورینگ صورت

_

عبارت کانتورینگ صورت به معنای ایجاد سایه روشن های متناسب در چهره است که با چندین روش انجام می پذیرد که یکی از این روش ها مراجعه به پزشک زیبایی و پوست، جهت ایجاد برجستگی ها و متناسب سازی عرض و ارتفاع چهره از طریق تزریق ژل های هیالورنیک اسید توسط پزشک مجرب می باشد.

مطلبی که حائز اهمیت می باشد داشتن علم و دانش،هم از نظر آناتومی صورت و هم از نظرزیبایی شناسی است که با توضیح بخشی از معیار های کار زیبایی در این مطلب سعی بر این می کنیم که پایه و اساس کانتور از طریق تزریق ژل هیالورینک اسیدو نواحی انجام کار و اینکه چه کسی کاندید انجام این کار می باشد را توضیح دهیم

عمل کانتورینگ

کانتورینگ صورت

  • گریم
  • تزریق ژل توسط پزشک
  • علم آناتومی
  • علم زیباشناسی
  • تناسب چهره

علم آناتومی

از آنجا که صورت شامل شریان ها و عروق خونی و عصبی فراوانی می باشد که هر کدام حساسیت های خاص خود را دارا می باشد داشتن علم آناتومی از از لزومات انجام این کار می باشد که این لزوم را ایجاد می کند که حتما حتما این فعل توسط پزشک مجرب انجام پذیرد.

و از طرف دیگر داشتن شرح حال کامل پزشکی و دارویی بیمار و همچنین شرح حال تزریقات قبلی (اگر در گذشته انجام شده) این الزام را ایجاد می کند که پزشک مربوطه دائما مطالب علمی بروز را در این حوزه مطالعه و در بروز رسانی علوم خود مبادرت کند

Dr-Amir-Hashemlou-2

رزرو وقت کانتورینگ صورت

یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه ساعت16 الی 20
  • آدرس : جردن،بن بست تابان شرقی،پلاک ۴,طبقه اول

علم زیبایی شناختی

بخش بعدی و البته بسیار مهم انجام کانتورینگ از طریق تزریق ژل هیالورونیک اسید علم زیبایی شناختی و دانش تناسب چهره می باشد که در رشته های هنری دیگر مانند مجسمه سازی، نقاشی و گریم آموزش داده می شود.
لذا در بخش زیبایی و پزشکی داشتن علم تناسب چهره لزوم پیدا می کند که عملیات تزریق ژل نه تنها بدون آسیب انجام پذیرد بلکه تغییرات مطلوب و طبیعی را به همراه داشته باشد.

دکتر امیر هاشم لو، تناسب چهره

چهره دارای چندین پارامتر می باشد که شامل طول، عرض و محورهای مختلف می باشد که نزدیک کردن چهره متقاضی به این تناسب مقصود انجام این فعل می باشد که با توضیح موارد مختلف در چهره این تناسب توضیح داده می شود.
چهره کشیده: به این معنا می باشد که طول و ارتفاع چهره نسبت به عرض آن زیاد می باشد که در این مورد 2 راه حل موجود است:

  • کمتر کردن ارتفاع چهره که تنها از طریق جراحی امکان پذیر می باشد
  • بیشتر کردن عرض چهره که از طریق تزریق در نواحی مختلف ممکن می باشد که انتخاب درست این نواحی، نکته مهم این کار می باشد.

کانتورینگ صورت

دکتر امیر هاشم لو، صورت های پهن

به این معنا می باشد که طول صورت نسبت به عرض آن کمتر می باشد . در این مورد هم 2 راه حل وجود دارد:

  • کمتر کردن عرض صورت با لاغر کردن (بشرط داشتن اضافه وزن) یا جراحی های بوکال فت و …
  • اضافه کرن طول صورت که با تزریق در نواحی مناسب و اضافه کردن ارتفاع آن ناحیه ممکن است و انتخاب ناحیه مورد نظر نیز بسیار حائز اهمیت است.

به صورت کلی انجام کانتور در صورت های پهن بسیار دشوار و گاها غیر ممکن می باشد و فقط در نواحی قدامی چهره کاندید انجام کار می باشند و نواحی خلفی گاها باعث پهن تر شدن چهره و نتیجه نامناسب می شود.

دکتر امیر هاشم لو، چهره های متناسب

یکی از دشوارترین کانتور کردن ها با تزریق فیلر، کانتور صورت های متناسب یا بدون ایراد می باشد. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که اگر چهره متناسب است چرا نیاز به انجام این کار می باشد. در جواب باید بگوییم که بطور کلی کانتور چهره نیاز برای هیچ چهره ای نیست چه کشیده، چه پهن و چه متناسب و صرفا جهت ارتقا و زیباتر شدن چهره یک گزینه انتخابی می باشد.
بطور کلی کانتور صورت های متوازن با تقویت تمامی نواحی بهترین گزینه می باشد که فقط زوایا تقویت شده و تناسب چهره تغییری نکند.